Sąd umarza sanację Dayli

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2017 10:39

Zarządca Kerdos Group S.A. w restrukturyzacji podał do publicznej wiadomości informację o wydaniu przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie postanowienia w przedmiocie umorzenia postępowania sanacyjnego spółki zależnej Emitenta Dayli Polska Sp. z o. o. w restrukturyzacji.

Pod koniec lutego br. informowaliśmy, że w związku z wypowiedzeniem ramowej umowy komisu przez La Rose sp. z o.o. a w konsekwencji utratą przez Dayli zdolności sanacyjnych - działalność operacyjno-handlowa wszystkich sklepów sieci Dayli została (do odwołania) zawieszona.

Mając na względzie konieczność zabezpieczania majątku spółki znajdującego się w placówkach handlowych Dayli, zarządca Dayli Polska Sp. z o. o. w restrukturyzacji wydał szereg zarządzeń zobowiązujących poszczególne działy Pionu Organizacyjnego Dayli do podjęcia stosownych działań.

Z uwagi na coraz częstsze oświadczenia wynajmujących w przedmiocie wypowiedzenia umów najmu i wezwań do wydania lokalu, zarządca podejmuje wszelkie możliwe działania nakierowane na uregulowanie statusu placówek handlowych do których Dayli utraciła tytuł prawny.

Na koniec lutego dostępnych jest około 30 lokalizacji w których Dayli posiada placówki handlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • anonim 2017-03-14 10:34:36

  co tak pozno?

  Dayli nie placilo od miesiecy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,54

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane