Samoobsługowa platforma dla e-commerce od Ve Interactive

Autor: pr 7 marca 2017 12:06

Ve Interactive, jedna z największych na świecie firm specjalizujących się we wsparciu sprzedaży w sieci, udostępniła polskim klientom nowe rozwiązanie. Samoobsługowa platforma typu SaaS to uniwersalne, zaawansowane technologicznie, ale proste w obsłudze narzędzie do zwiększania zaangażowania klientów i liczby transakcji. Aplikację można pobrać bezpłatnie, wynagrodzenie Ve to prowizja od zwiększonych przychodów sklepu. Ve Interactive świadczy usługi dla ponad 10 tys. firm na świecie, w tym ponad 1 tys. na polskim rynku.

Platforma SaaS integruje w jednej aplikacji szereg rozwiązań opartych na inteligentnej technologii zwiększającej konwersję w sprzedaży online. Uniwersalność  usługi sprawia, że małe i średnie firmy działające online mogą w bardzo prosty sposób, poprzez jedną intuicyjną w obsłudze platformę, wdrożyć zaawansowane technologicznie rozwiązanie wspierające sprzedaż.

Adam Szum, Dyrektor Operacyjny, Ve Interactive mówi: Nasze dane pokazują, że aż 76 proc. transakcji porzucanych jest na etapie finalizacji, wielu użytkowników opuszcza witrynę e-sklepu nawet wcześniej. Platforma SaaS od Ve oferuje młodym i ambitnym markom technologię dostępną dotychczas dla klientów korporacyjnych, pozwalając im zarządzać kampaniami zwiększającym zaangażowanie na stronie oraz konwersję i tym samym umożliwiając ich szybszy rozwój.

SaaS pozwala oszczędzić czas poświęcany na uruchomienie tradycyjnej kampanii i zarządzanie nią. Rozwiązanie oferowane przez Ve jest oparte na analizie miliardów jednostek danych dziennie, dzięki temu wyświetlane wiadomości i komunikaty są precyzyjnie dopasowane do preferencji użytkownika.

Użytkownicy platformy SaaS mają nieograniczony dostęp do spersonalizowanego panelu do zarządzania zaangażowaniem klienta na stronie, jak i inteligentnego narzędzia remarketingowego wykorzystującego wiadomości e-mail. Rozwiązania wprowadzone przez Ve wyróżniają się wysoką skutecznością w zwiększaniu zaangażowania klientów, ograniczaniu zjawiska rezygnacji z zakupów oraz zmiany statusu użytkowników na kupujących. Zastosowana technologia jest mobilna, w pełni konfigurowalna i można ją wdrożyć na każdej stronie internetowej. Platforma SaaS wyposażona jest w specjalne zakładki do bieżącego monitorowania efektów kampanii.

W kilku prostych krokach sprzedawcy online mogą tworzyć własne kampanie, mając przy tym pełną kontrolę nad wyglądem, stylem i funkcjonalnością aplikacji. Przyjęty model współpracy sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wynagrodzenie Ve stanowi bowiem jedynie prowizja od transakcji sprzedaży dokonanej dzięki konwersji za pośrednictwem jej rozwiązań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane