PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Samsung Brand inStore - nowy koncept w sklepach Vobis

Autor: www.dlahandlu.pl 18 lipca 2013 13:05

Sieć sklepów Vobis Digital podpisała z producentem sprzętu elektronicznego Samsung umowę, na mocy której powstaną strefy „Samsung Brand inStore” zlokalizowane w salonach Vobis.

Będą one prezentowały i proponowały najnowsze rozwiązania z kategorii IT, smartfonów, telewizorów, tabletów, aparatów cyfrowych i akcesoriów, dostępnych na polskim rynku.

Sytuacja na rynku technologicznym sprzyja współpracy sieci sprzedaży i wiodących producentów. Detaliści nieustannie szukają coraz efektywniejszych dróg dotarcia do klienta. Jednym z takich rozwiązań jest profilowanie i adaptowanie części powierzchni handlowych pod konkretny wybrany asortyment lub popularną markę. Owocem takich zabiegów jest stworzenie „Samsung Brand inStore” w salonach Vobis Digital. Pierwsza strefa została właśnie otwarta w warszawskim salonie w Centrum Handlowym Reduta. Następne lokalizacje to m.in. Białymstok (Galeria Biała), Koszalin oraz Wrocław. Vobis zapowiada, że do końca sierpnia strefy Samsung mają się pojawić w pozostałych salonach Vobis Digital na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane