PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Samsung uruchomi kanał internetowy z poradami dla właścicieli sklepów

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2015 14:21

Samsung uruchomi kanał internetowy z poradami dla właścicieli sklepów na zdj. Roman Szymczak, trener biznesu z zakresu trade marketingu

Według badań po wejściu do punktu sprzedaży około 30 proc. osób nie odwiedza jego dalszej części. Jak w takim razie przyciągnąć uwagę klientów i jak efektywnie promować swoją ofertę? Odpowiedzi na te i wiele podobnych pytań będzie udzielał Roman Szymczak, na kanale internetowym firmy Samsung – „Wzmacniacz dla firm”. Platforma ma stanowić zestaw zasobów i informacji, które pomogą w właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw prowadzić biznes.

„Wzmacniacz dla firm” to bezpłatne webinarium prowadzone pod adresem wzmacniacz.samsung.pl. Jego prowadzącym będzie Roman Szymczak, konsultant oraz trener biznesu z zakresu trade marketingu. W ramach programu będzie udzielać praktycznych porad dotyczących prowadzenia i promowania biznesu oraz przyciągania i angażowania klientów bezpośrednio w sklepie.

Dzięki „Wzmacniaczowi dla firm” sprzedawcy dowiedzą się m.in. czym jest pułapka ciemności, zasada krzyża regału, na czym polega szybkie dostosowanie oferty do potrzeb klienta, czym jest plakat elektroniczny LFD, czy też jaki procent klientów zapamiętuje wejście do sklepów?

Informacje będą prezentowane co miesiąc w kolejnych odcinkach webinarium. Ich tematyka w pierwszym sezonie będzie dotyczyć: organizacji przestrzeni punktu handlowego, zasad przyciągania klientów poprzez witryny sklepowe, lojalizacji, zarządzania cenami i promocjami, obsługi klienta i technik sprzedaży. Każdy odcinek będzie podzielony na część teoretyczną i praktyczną, a także produktową, gdzie Samsung zaprezentuje użycie nowych technologii bezpośrednio w sprzedaży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane