Sanepid zamknął magazyn Tesco w Lublinie

Autor: Dziennik Wschodni 20 lutego 2014 21:04

Pracownicy sanepidu skontrolowali Tesco przy ul. Orkana 4 w Lublinie. Jak pisze "Dziennik Wschodni" w magazynie środków spożywczych stwierdzono liczne odchody gryzoni.

Sanepid wydał decyzję o niezwłocznym zamknięciu magazynów spożywczych i przeprowadzeniu deratyzacji i zapewnieniu ochrony magazynu przed szkodnikami.

Jak poinformował "Dziennik Wschodni" Michał Sikora, rzecznik sieci Tesco, nie stwierdzono nieprawidłowości towaru w magazynie. Firma wezwała na miejsce specjalistyczną firmę deratyzacyjną. Obecnie Tesco korzysta z pozostałych stref magazynowych, co zapewnia ciągłość dostaw do sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • alegori@ 2014-02-28 20:16:04

  Szanowni Państwo,

  Nie zdajecie sobie sprawy jak restrykcyjnie przestrzegane są terminy dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji, szkoleń z mycia środkami żrącymi( wszystkie z atestem czyli możliwe do użycia w obecności środków do spożycia )...jeśli mowa o zamknięciu magazynu w sklepie, nie umiem wyobrazić sobie niedbalstwa i brudu jaki musiał zaistnieć!!!

  Odrobaczanie, zwykłe pojawienie się ptaka, mola czy nie daj Boze myszy powoduje w sklepie panikę - nadmieniam normalnym i mówię tutaj o sieci ...

 • b prac. marketu 2014-02-23 17:00:11

  Mimi a czemu nie mają pisać o tym co jako klient byś w innym sklepie nie akceptował. Szczury, ptactwo i inne stworzenia roznoszace zarazy to codzienność w kazdym markecie i magazynach!!! Tylko sanepid i tu racja kontroluje wybiorczo to znaczy że gdzieś nie biorą i wtedy kontroluja albo biora "prezenty" w trakcie kontroli i wtedy sa standardowe kontrole zapowiadane!!! Np w SELGROSIE

 • Heniek 2014-02-22 10:44:50

  uważam, że wszystkie rażące uchybienia powinny być przekazywane do publicznej wiadomości przez Sanepid. Niech rynek sam weryfikuje kto powinien być Twoim dostawcą.

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,18

 • Śr

  4,73

 • Min

  3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane