PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sante rusza z konkursem prosprzedażowym

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2012 07:56

Sante, producent żywności funkcjonalne, uruchamia konkurs pt. "Pora na zdrowie".

Każdy, kto w terminie od 28 czerwca do 12 lipca poprawnie odpowie na min. 5 pytań, ma szansę wygrać nagrody. A wykonując zadanie dodatkowe, ma szansę na zdobycie nagrody głównej - weekendu dla dwojga w pensjonacie Siódmy Las.

 

"Pora na zdrowie" to zestaw 6 losowo wybieranych pytań z zakresu zdrowego odżywiania i stylu życia, dostępnych na stronie konkursowej Sante (
www.poranazdrowie.pl). Uczestnik, który jako pierwszy o danej godzinie rozwiąże prawidłowo test, otrzymuje nagrodę w postaci kuponu o wartości 50 zł na zakup produktów marki SANTE oraz książkę Agnieszki Maciąg "Smak Życia".

 

Uczestnicy, którzy w danej godzinie pomiędzy 9:00 a 20:00 włącznie jak pierwsi wyślą prawidłowo wypełnione testy mogą również wygrać nagrodę
drugiego stopnia - 20 proc.-owa zniżkę na zakupy o wartości min. 50 PLN w sklepie internetowym SANTE (www.sklep.sante.pl).

 

Można również zawalczyć o nagrodę główną, jaką stanowią dwa dwuosobowe weekendy wypoczynkowe w położonym w Kazimierskim Parku Krajobrazowym pensjonacie Siódmy Las. W tym celu, poza udzieleniem poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, będzie trzeba rozwiązać zadanie dodatkowe - ułożyć hasło promujące zdrowe życie. Zwycięzcę wyłoni jury pod przewodnictwem Agnieszki Maciąg, znanej modelki, dziennikarki i ambasadorki marki Sante.

 

Promocja konkursu prowadzona jest na portalach internetowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane