PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sarenza osiągnęła 10 proc. wzrost sprzedaży w 2014 roku

Autor: pr, dlahandlu.pl 12 maja 2015 11:05

Sprzedaż sklepu Sarenza.pl na terenie Polski w 2014 r. przyniosła dochód w wysokości ponad 165 milionów euro. Po raz kolejny odnotowuje tym samym 10 proc. wzrost w stosunku do roku ubiegłego. - W 2015 roku Sarenza w 2015 roku może odnotować nawet 20% wzrost sprzedaży - informuje spółka.

W 2014 roku, Sarenza jako europejski lider w sprzedaży obuwia oraz torebek przez internet, pozyskała dofinansowanie w wysokości 74 milionów euro, które przyczyniają się do dalszego rozwoju sprzedaży na rynku e-commerce oraz wzmacniają pozycję firmy we Francji i w Europie.

- Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie. Od momentu wejścia na polski rynek w 2012 roku Sarenza.pl nieustannie się rozwija, dzięki czemu ma coraz więcej do zaproponowania swoim obecnym i przyszłym klientom. W Sarenza.pl od początku koncentrujemy się na tym, by jak najlepiej zrozumieć zarówno potrzeby klientów, jak i zapewnić im profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W tym roku sprzedaż naszych produktów we Francji była 3 razy większa niż w krajach europejskich, jednakże ta tendencja zmienia się w coraz szybszym tempie. Przewidujemy, że w przyszłym roku z całości sprzedawanego asortymentu, już 40% będzie trafiać do klientów z pozostałych krajów europejskich.” – powiedział Stéphane Treppoz, prezes Sarenzy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane