PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sarni Stok z hipermarketem Carrefour w nowej odsłonie

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 28 września 2012 10:17

Carrefour Polska oddał do użytku klientów Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej hipermarket przygotowany według nowej koncepcji organizacji sklepów wielkopowierzchniowych. Estetyczna aranżacja działów, poszerzenie oferty produktowej, nowa kolorystyka oraz czytelna komunikacja cen i asortymentu to główne elementy wprowadzonych zmian.

Przez ostatnie tygodnie w Carrefour w Sarnim Stoku trwały intensywne prace rewitalizacyjne. Zmianie uległa aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Powierzchnia sprzedaży hipermarketu została zmodernizowana, co pozwala na rozszerzenie oferty i uzupełnienie o dodatkowy asortyment. Został on zaaranżowany i pogrupowany tak, aby klienci mogli szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze dokonać zakupów.

- Jednocześnie trwają prace związane z renowacją i rozbudową samego centrum. Finał przeprowadzanychw  Sarnim Stoku procesów nastąpi w listopadzie - mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.

Istniejące od 2001 roku Centrum Handlowe Sarni Stok oferuje obecnie 30 tys. mkw powierzchni ponad 60 sklepów oraz punktów usługowych. W ramach rozpoczętej w czerwcu br. przebudowy powierzchnia ta zwiększy się do 33 tys. mkw. Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości.

Jak już pisaliśmy, 18 października 2011 r. Carrefour Polska oddał do użytku klientów pierwszy hipermarket opracowany według nowej koncepcji organizacji sklepów wielkopowierzchniowych. Nowoczesna, estetyczna organizacja działów, czytelna komunikacja cen i asortymentu, to główne elementy wprowadzonych zmian w hipermarkecie w CH Arkadia w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane