Saturn tworzy innowacyjną przestrzeń do odkrywania nowych technologii (wywiad)

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2017 09:42

Saturn  tworzy innowacyjną przestrzeń do odkrywania nowych technologii (wywiad) fot. materiały prasowe Saturn

29 czerwca Saturn w CH Magnolia Park we Wrocławiu powita klientów w nowym kształcie. O efektach dobiegającej końca modernizacji i najciekawszych wyróżnikach oferty rozmawiamy z Marcinem Fudalem, dyrektorem marketu.

Czym kierowali się Państwo podejmując decyzję o modernizacji salonu?
Przede wszystkim oczekiwaniami naszych klientów. W ostatnich latach nastąpił ogromny skok technologiczny – nowe technologie wkraczają w kolejne dziedziny naszego życia i stają się coraz bardziej powszechne. Idą za tym duże zmiany społeczne – stajemy się coraz bardziej mobilni, otwarci na cyfrowe nowinki. Nie boimy się testować nowych funkcji czy urządzeń, co więcej – intensywnie poszukujemy informacji o nich. Dzięki zmianom, które przeprowadzamy w naszym salonie, przede wszystkim tworzymy innowacyjną przestrzeń z komfortowymi warunkami do odkrywania nowych technologii – bezpośredniego zapoznania się ze sprzętem, wypróbowania jego możliwości. Wiąże się to również z rolą, jaką sobie wyznaczamy – nie tylko sprzedajemy produkty, ale też chcemy inspirować do rozwijania technologicznych pasji.

Czym zatem zaskoczy nas Saturn Wrocław w nowym kształcie?
Salon został zmodernizowany według najnowszych, światowych trendów. Przedstawimy się klientom w unowocześnionym wyglądzie i zaoferujemy im jeszcze większą funkcjonalność. Zaaranżowane na nowo ekspozycje inspirować będą do odkrywania kolejnych możliwości urządzeń. Zadbaliśmy o szczególne wyeksponowanie tych grup produktów, które cieszą się w ostatnim okresie rosnącą popularnością.

Które kategorie produktowe wzbudzają największe zainteresowanie?
Coraz większa popularność dotyczy oczywiście nowoczesnych technologii mobilnych – tabletów, smartfonów. Obserwujemy wzrost zainteresowania w kategorii elektroniki sportowej – jak słuchawki Bluetooth czy smartwatche. Wielkim hitem stały się elektroniczne deskorolki – w naszym salonie po modernizacji będzie możliwość ich przetestowania na specjalnie przygotowanym torze. Większa popularność tych grup produktów jest naturalną konsekwencją zmian naszego stylu życia – bardziej dbamy o siebie, uprawiamy sport i potrzebujemy sprzętu, który będzie tu dla nas wsparciem. Coraz chętniej kupujemy produkty technologiczne, które pozwalają nam realizować nasze pasje i w ciekawy sposób spędzać czas wolny. Dużą przestrzeń w nowej aranżacji przeznaczyliśmy więc na artykuły z szeroko rozumianej kategorii rozrywki. Obserwujemy również rosnące zainteresowanie produktami, które z niszowych, przeznaczonych dla wąskiej grupy klientów, stały się gadżetami „dla mas”, służącymi głównie rozrywce. Doskonałym przykładem są drony – pierwotnie użytkowane przez wojsko, a dziś dostępne dla każdego. Ci, którzy będą chcieli je przetestować, będą mogli skorzystać w naszym sklepie ze specjalnego lądowiska. Kolejnym „rewolucyjnym” rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej osób jest Wirtualna Rzeczywistość. Niesamowitych wrażeń których dostarcza, będzie można doświadczyć w naszych strefach VR.WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane