Saturn wprowadza nowy koncept dedykowany urządzeniom mobilnym

Autor: www.dlahandlu.pl 3 września 2013 16:54

Saturn wprowadza nowy koncept dedykowany urządzeniom mobilnym

Saturn Connect to innowacyjny format sklepu dedykowany technologiom mobilnym i akcesoriom. Pierwszy Saturn Connect zostanie otwarty we wrześniu w Galerii Katowickiej

Saturn działa w Polsce od 9 lat. W 2012 roku uruchomił sklep internetowy, a w bieżącym marka rozpoczęła swoją obecność w mediach społecznościowych. 

- Obserwując zmieniające się zachowania naszych klientów zauważyliśmy szybko poszerzającą się grupę - głównie (choć nie tylko) młodych ludzi, szczególnie zainteresowanych dynamicznie rozwijającą się kategorią, jaką stanowią urządzenia mobilne wraz z szerokim wachlarzem indywidualnie dobieranych akcesoriów. Dlatego kolejnym krokiem, jest wprowadzenie nowego formatu sklepów Saturn Connect dedykowanych urządzeniom mobilnym - powiedział Marcin Rosati, członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o..
Na powierzchni sprzedaży o wielkości kilkuset metrów kwadratowych zaprezentowana zostanie oferta najnowocześniejszych produktów oraz rozwiązań mobilnych dostępnych na rynku. Specjaliści Saturn Connect objaśnią zastosowanie i funkcjonowanie nowych urządzeń i rozwiązań oraz pomogą dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących.

Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in.: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, sprzęt fotograficzny, konsole oraz gry, przenośny sprzęt do słuchania muzyki oraz „elektronika sportowa", jak np. kamery akcji, pulsomierze, czy krokomierze. Ofertę uzupełni wybór akcesoriów.

Pierwszy Saturn Connect zostanie otwarty we wrześniu w Galerii Katowickiej. Kolejne będą powstawać w najatrakcyjniejszych obiektach handlowych miast w całej Polsce. Równocześnie w każdym ze sklepów Saturn powstaną wydzielone strefy mobilne Saturn Connect, co ułatwi szybkie dotarcie do poszukiwanych produktów.

Obecnie Saturn posiada 18 sklepów w 12 miastach na terenie całego kraju, zatrudniających łącznie ponad 1200 osób. Wkrótce dołączą do nich dwa nowe punkty: w City Center w Poznaniu oraz w Auchan Bronowice w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane