Savills przejął zarządzanie Galerią Rumia

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lutego 2017 14:44

Z dniem 1 stycznia 2017 Savills przejął w zarządzanie Galerię Rumia w województwie pomorskim. Właścicielem obiektu jest DNB Assets Holdco. Zadaniem działu zarządzania nieruchomościami i aktywami Savills jest opracowywanie i wdrożenie strategii, która zwiększy wartość i konkurencyjność Galerii Rumia.

W zakres świadczonych przez Savills usług wchodzą, m.in.: zarządzanie operacyjne budynkiem, komercjalizacja wolnych powierzchni, usługi finansowe i księgowe, budżetowanie oraz marketing obiektu.
- Cieszymy się z szansy na rozwój potencjału Galerii Rumia, jaką daje kompleksowe zarządzanie nieruchomością – to pełen zakres usług zarządczych w naszej odpowiedzialności. Jest to kolejna transakcja, która potwierdza wysoki poziom profesjonalizmu naszego zespołu i jego rosnącą pozycje na rynku. Jesteśmy gotowi na wyzwanie jakim będzie proces repozycjonowania i zwiększenia wartości nieruchomości Galerii Rumia - komentuje Marta Mikołajczyk-Pyrć, dyrektor pionu zarządzania nieruchomościami handlowymi Savills.

Galeria Rumia to centrum handlowe zlokalizowane w Rumii na ul. Sobieskiego 14A przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta nad Bałtyk. Na trzech poziomach handlowych znajduje się w tej chwili 58 lokali handlowych. Docelowo galeria będzie posiadała około 90 najemców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane