Schiever poszukuje pracowników do działu ekspansji

www.portalspozywczy.pl 14 maja 2015 17:54

Schiever Polska - spółka, która w lutym odkupiła od Auchan osiem sklepów Real - poszukuje do swojej centrali w Poznaniu pracowników na stanowisko specjalisty ds. ekspansji. Nowi pracownicy mieliby się zajmować m.in. poszukiwaniem lokali pod wynajem oraz pozyskiwaniem terenów pod budowę inwestycji. Stosowne ogłoszenia o pracę znalazły się m.in. w serwisie Praca.pl.

Co ciekawe, Schiever w ogłoszeniach o pracę wciąż przedstawia się jako "przedsiębiorstwo rozwijające sieć hipermarketów Auchan". Przypomnijmy, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dał Auchan zielone światło na sprzedaż ośmiu Reali firmie Schiever po tym, gdy w trakcie postępowania dostał zapewnienie od obu podmiotów o tym, że powiązania kapitałowe pomiędzy nimi zostaną przerwane. Aby biznes Auchan i Schiever w Polsce został rozdzielony, druga z tych firm pozbyła się części swojego mienia na rzecz pierwszej. Schiever zarządzało bowiem czterema centrami handlowymi Auchan zlokalizowanymi w Legnicy, Raciborzu, Wałbrzychu i Zielonej Górze.

Schiever Polska poszukuje też koordynatorów sprzedaży do sklepów odzieżowej sieci Kiabi - konceptu znanego z siedmiu krajów, który w Polsce pojawił się w kwietniu 2015 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Księgowy 2015-05-21 09:21:53

    Bla,bla,bla, a kasa i tak została w jednym worze :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane