PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Segro buduje w Łodzi magazyny dla handlu i usług

Autor: dlahandlu.pl 7 września 2010 11:48

Firma Segro rozpoczęła budowę swojego pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi dedykowana jest klientom poszukującym nowoczesnych powierzchni biznesowych gwarantujących dogodny dostęp do towarów. Zgodnie z planem projekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.

Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6,7 ha, na terenie funkcjonującego już centrum logistycznego Tulipan Park Łódź. Projekt dostarczy na rynek 3 000 mkw. nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia w obiekcie zaczynają się już od 750 mkw.

Zaletami pierwszego sbu budowanego przez firmę Segro w Polsce są doskonała widoczność inwestycji oraz jej lokalizacja. W przeciwieństwie do tradycyjnych obiektów magazynowych zlokalizowanych przy głównych arteriach komunikacyjnych, ale poza większymi ośrodkami miejskimi, najnowszy projekt Segro powstaje w atrakcyjnym sąsiedztwie w ramach granic administracyjnych Łodzi.

Budynek oferuje wysoki standard wykończeń powierzchni, a także liczne funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiające jej łatwe zaadaptowanie do wymagań najemców z różnych branż: usługowej, handlowej, dystrybucyjnej, magazynowej i produkcyjnej. Aranżacje poszczególnych pomieszczeń mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców, zarówno w zakresie wielkości, jak i układu. Powierzchnie dostępne w obiekcie mogą ponadto spełniać funkcję salonów wystawienniczych.

Tulipan Park Łódź to jeden z najlepiej zlokalizowanych parków dystrybucyjnych w regionie. Obiekt położony jest zaledwie 6 kilometrów od centrum miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Łodzi - ulicy Rokicińskiej, 15 kilometrów od połączenia z nową autostradą A2 oraz w odległości jedynie  2 kilometrów od przyszłego węzła komunikacyjnego z autostradą A1 łączącą Gdańsk, Łódź i Katowice.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane