Segro zainwestuje w centrum logistyczne w Pruszczu Gdańskim

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2010 14:14

Firma Segro planuje rozpoczęcie budowy nowego centrum logistycznego w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja dostarczy na rynek 150 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biznesowej z przeznaczeniem na magazyny, biura oraz lekką produkcję. Pierwszy etap projektu (46 000 mkw.) zostanie oddany do użytku w połowie 2011 roku.

Minimalne moduły  do wynajęcia będą zaczynać się od 2 500 mkw. i mogą zostać zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemców. Zaplanowany w Parku układ komunikacyjny uwzględni szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla ciężarówek.

Obiekt położony jest na 40 hektarowej działce usytuowanej w Pruszczu Gdańskim na południe od Gdańska, bezpośrednio przy obwodnicy Trójmiasta i autostradzie A1, w pobliżu węzła Rusocin. Bliska odległość do ważnych krajowych arterii komunikacyjnych oraz Morza Bałtyckiego stwarza doskonałe możliwości logistyczne, zapewniając tym samym łatwy dostęp do wszystkich regionów Polski, a także Europy Północnej.

Nowy park logistyczny w Pruszczu Gdańskim będzie szóstą inwestycją Segro w Polsce i pierwszą w północnej części kraju. Segro działa na polskim rynku nieruchomości od 2006 roku. Dotychczas deweloper zrealizował 470 000 mkw. elastycznej powierzchni biznesowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,22

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane