PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Selgros otwiera kolejne obiekty po modernizacji

Autor: www.dlahandlu.pl 27 sierpnia 2013 12:01

Z początkiem września ruszą dwie zmodernizowane hale Selgros w Łodzi.

Jak już pisaliśmy, Selgros od dwóch lat prowadzi proces modernizacji swoich obiektów. Obejmuje on całkowitą reorganizację przestrzeni hurtowni, zmianę wizualizacji oraz ekspozycji towarów. Dzięki temu hala jest bardziej przyjazna klientom. Do zmodernizowanych hurtowni wprowadzane są również stoiska ze świeżymi rybami i owocami morza.

W ubiegłym roku firma odnowiła w ten sposób hale w Warszawie na Białołęce i w Krakowie.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu Trans-Gourment, zajmującego się sprzedażą hurtową produktów żywnościowych.Obecnie Selgros ma w Polsce 15 hurtowni zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • prac marketu 2013-09-01 13:38:50

  Modernizacje nic nie dadzą jak się nie zmieni sposób zarządzania zwłaszcza z centrali. Kolesiostwo,poniżanie prac. przez niektórych z kadry a zwłaszcza "nibypolaków" i tych karierowiczów to firmie tej nic nie da te 1-20 marketówktóre buduje jak nasi autostrady. Cała polska społeczność selgros-u pracuje na nierobów z niemiec!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,83

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane