PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Selgros zmodernizował halę w Białymstoku

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2016 14:30

22 listopada zostanie otwarta zmodernizowana hurtownia Selgros Cash&Carry w Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej. Powiększony zostanie również asortyment hurtowni, pojawi się między innymi nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

Hurtownia Selgros Cash&Carry w Białymstoku działa od grudnia 2008 roku. W ostatnich tygodniach obiekt poddano całkowitej modernizacji. Dokonano reorganizacji przestrzeni hurtowni oraz zmian w wizualizacji i ekspozycji towarów. Projekt przebudowy przygotowała firma Interstore Design. 

Wśród ryb morskich i oceanicznych w asortymencie znajdują się między innymi: dorsz, flądra, halibut, łosoś, makrela, śledź, tuńczyk, labraks, turbot, dorada, czarniak, kurek, belona, gładzica, karmazyn, miecznik, żabnica. Poza tym niezwykle szeroki wybór ryb słodkowodnych, w tym: amur, jesiotr, karp, pstrąg, sandacz, szczupak, sum, lin, sielawa, tołpyga. Całość uzupełnia duży wybór owoców morza, m.in. krewetki, kalmary, ośmiornice, kraby, homary, małże i ostrygi.

Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielono osobne strefy, gdzie można kupić: świeże owoce i warzywa, przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, mięso z własnego rozbioru oraz świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekają także hala nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko z pieczywem z własnego odpieku.
Kilka miesięcy temu, w Selgros, wprowadzono do sprzedaży również dwie profesjonale marki dla klientów gastronomicznych – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy.

Selgros Cash&Carry ma w Polsce 17 hurtowni. Uruchomiony w zeszłym roku nowy kanał dystrybucji Transgourmet specjalizuje się w dowozach produktów spożywczych i przemysłowych m.in. do hoteli, gastronomii, firm cateringowych, klientów sieciowych HoReCa oraz punktów zbiorowego żywienia.

Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć w Polsce do 20 hal. Aktualnie firma zatrudnia w Polsce ponad 4000 osób. Selgros prowadzi także sprzedaż internetową poprzez stronę Selgros24.pl, który oferuje ponad 26.000 towarów, co stanowi ponad połowę asortymentu dostępnego w halach Selgros Cash&Carry.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b prac. marketu 2016-11-19 12:19:25

    O tych 20 halach to słyszymy od 10 lat taki sobie PR. Gdyby zyski szły na Polskę to i były by te hale szybciej ale przecież Selgros Polska musi zarabiać na nierentowne hale Niemieckie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane