Selgros zmodernizował swoje centrum handlowe Pasaż Rondo w Poznaniu

Autor: dlahandlu.pl 30 listopada 2012 09:59

1 grudnia zostanie otwarty zmodernizowany Pasaż Rondo w Poznaniu. Jest to jedno z pierwszych wielkopowierzchniowych obiektów handlowych jakie powstały w Poznaniu i jedyne centrum handlowe na terenie Polski należące do ogólnopolskiego operatora hal hurtowych Selgros Cash&Carry.

Modernizacja centrum handlowego trwała kilka miesięcy. Obiekt zyskał nową wizualizację, zmieniono również organizację przestrzeni handlowej oraz ciągów komunikacyjnych. Parter w całości obejmie strefę handlową - znajdą się w niej sklepy odzieżowe, sportowe, artykuły gospodarstwa domowego i inne. Natomiast na piętrze zlokalizowano strefę gastronomiczną oraz usługową.

W Pasażu Rondo klienci znajdą między innymi market Piotr i Paweł, drogerię Rossmann, kawiarnie Eurocafe, bistro Mc Tosiek czy też szereg punktów usługowych takich jak banki, fryzjer czy krawcowa.  W styczniu zostanie otwarty nowy EFECT Fitness Club.

Pasaż Rondo działa w Poznaniu od 15 lat. Na dwóch kondygnacjach zlokalizowanych jest około 40 obiektów handlowych: sklepy, restauracje i punkty usługowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane