PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Selgros zmodernizował wrocławską halę

Autor: www.dlahandlu.pl 3 lipca 2015 12:26

Sieć Selgros zmodernizowała halę cash&carry we Wrocławiu Długołęce. W obiekcie pojawi się nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

Hurtownia Selgros Cash&Carry we Wrocławiu-Długołęce działa od 1999 roku. Obiekt poddano całkowitej modernizacji. Dokonano reorganizacji przestrzeni hurtowni oraz zmian w wizualizacji i ekspozycji towarów. 

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferuje pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. 16 oddziałów daje zatrudnienie 4000 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b prac. marketu 2015-07-05 13:57:30

    Słabiutko Selgros po 17 latach tylko 16 hal i niewiele bo 3 tys pracowników po co ta propaganda-taki PR jaki dział marketingu z jego nijakim dyrektorem!.A co do modernizacji działów świeżych robione jest to aby pomniejszyć zyski i odprowadzić mniejszy podatek od zysków dla naszego państwa. A za nowy pomysł-wystrój działów świeżych szwajcarzy zainkasują miliony. Zamiast tego może tak podwyższcie płace prac. hali, a nie tylko księstwu-centrali-zarządowi złożonemu z nieudaczników!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane