PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Selgros zmodernizuje w tym roku trzy hurtownie

Autor: www.dlahandlu.pl 31 stycznia 2013 11:43

Społeczeństwo coraz bardziej obawia się o swoim przyszłość i zaczyna ograniczać konsumpcję. Do tego dla wielu osób dochodzi realna groźba utraty pracy i znacznego zmniejszenia przychodów. Możemy się spodziewać, że bieżący rok również nie będzie łatwy dla handlu. Mówi się o kilku tysiącach sklepów detalicznych, które mają być zlikwidowane - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros.

- Selgros będzie w roku 2013 kontynuował politykę zrównoważonego rozwoju, oferując klientom szeroką gamę produktów wysokiej jakości w jak najkorzystniejszych cenach. Od dwóch lat prowadzimy również modernizację naszych obiektów. Modernizacja obejmuję całkowitą reorganizację przestrzeni hurtowni, zmianę wizualizacji oraz ekspozycji towarów. Dzięki temu hala jest bardziej przyjazna klientom. Do zmodernizowanych hurtowni wprowadzamy również stoiska ze świeżymi rybami i owocami morza - wyjaśnia Cezary Furmanowicz.

 W ubiegłym roku firma odnowiła w ten sposób hale w Warszawie na Białołęce i w Krakowie. W tym roku zostaną zmodernizowane trzy kolejne hurtownie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b. prac. 2013-01-31 17:21:52

  Fajnie byle by to nie było p.rzeczniku i panowie prezesi polako-niemcy nie było tak jak z tymi 15 następnymi marketami od 7 lat. Zamiar chwalebny bo w erze plajty z powodu recesji to Selgros słusznie stąpa ostrożnie w ekspansji jak po kruchym lodzie.ALE POWÓD MARAZMU W EKSPANSJI JEST INNY!!!!.

  Byłyby następne markety i modernizacja (zmiana wystroju,remont tego co i tak zgniło,niby nowoczesny dz. rybny)gdyby nie KONIECZNOŚĆ FINANSOWANIA WYNIKAMI okupionymi trudem polskich pracowników, POLSKICH MARKETÓW NIERENTOWNYCH PONAD 40 NIEMIECKICH MARKETÓW. A tak siana brak bo wszystko płynie co wieczór do zagranicznych banków na konta niemieckich pracowników. Tak w wielkim skrócie. Polak tyra na nygusa Niemca.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,50

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane