PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sephora modernizuje salon w Arkadii

Property News 12 lutego 2014 12:59

Salon marki Sephora w warszawskiej Arkadii przejdzie gruntowną modernizację. Prace mają się rozpocząć już pod koniec lutego br.

- Pierwszą dostrzegalną zmianą będzie zwiększenie dotychczasowego salonu Sephora w Arkadii o około 150 mkw. Powierzchnię tę nasza perfumeria przejmie po zamknietym już, a sąsiadującym z nami salonie optycznym. - mówi w rozmowie z portalem Propertynews.pl Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor marketingu Sephora Polska. 

Firma opracowuje jeszcze finalny plan modernizacji sklepu. Wiadomo, że będzie to flagowa perfumeria sieci Sephora w Europie Centralnej, a zmianie ulegnie dotychczasowy layout, rozwijane będą serwisy usługowe, a portfolio powiększy się o kolejne marki, także niszowe.
Największym problemem jest to, że modernizacja salonu Sephora zbiega się z remontem Arkadii. - Nie znamy dokładnego harmonogramu prac w galerii, nie możemy więc jeszcze powiedzieć, czy uda się nam prowadzić remont bez konieczności tymczasowego zamknięcia perfumerii - mówi Małgorzata Dzięcielewska.

Firma przewiduje, że modernizacja zakończy sie w maju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane