PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sephora planuje otworzyć w ciągu najbliższych trzech lat kilkanaście nowych salonów

Property News 1 listopada 2012 18:57

W tym roku powstanie jeszcze jedna perfumeria. Sieć świętuje także start najnowszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim.

27 października otwarto pierwszy salon Sephory w Gorzowie Wielkopolskim. To 92 perfumeria sieci w Polsce. Marka dołączyła do najemców NoVa Park. F. Salon perfumeryjny o powierzchni 248 m2, który mieści się na parterze centrum handlowego. W niedzielę perfumerię odwiedziło ponad 2 600 osób. W listopadzie 2012 r. planowane jest otwarcie kolejnej perfumerii sieci.


- W minioną sobotę otworzyliśmy pierwszy salon perfumeryjny Sephora w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to już trzecia perfumeria, którą uruchomiliśmy w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a na tym jeszcze nie koniec. W ciągu najbliższych tygodni planujemy jeszcze jedno otwarcie. Pomimo trudniejszej niż w roku ubiegłym sytuacji na rynku konsekwentnie inwestujemy w rozwój sieci i staramy się być obecni w najlepszych centrach handlowych, zarówno tych już funkcjonujących, jak i planowanych, w danym regionie, a także systematycznie inwestować w remodeling istniejących perfumerii. Takim regionem z olbrzymim potencjałem jest niewątpliwie Gorzów Wielkopolski stąd nasza obecność w NoVa Park - powiedział Artur Garnczarek, dyrektor ds. sprzedaży, Sephora Polska.

W ubiegłym roku w Polsce Sephora otworzyła siedem perfumerii. W tej chwili sieć liczy 92 salony, a do końca roku zostanie otwarta jeszcze jedna perfumeria Sephora. W ciągu najbliższych trzech lat planowanych jest kilkanaście kolejnych otwarć

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane