Sephora uruchomiła 90. perfumerię, w planach kolejne cztery

Autor: dlahandlu.pl 29 sierpnia 2012 11:01

Sephora otworzyła swoją 90. perfumerię w Polsce, w centrum handlowym FORUM w Gliwicach. Salon perfumeryjny o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 240 mkw., mieści się na parterze galerii handlowej w Gliwicach.

Jest to druga lokalizacja Sephory w tym mieście. W tym roku planowane są otwarcia czterech kolejnych perfumerii sieci w najlepszych lokalizacjach w największych miastach Polski. Sephora ma obecnie 1 600 perfumerii na całym świecie.

- Utrzymujemy pozycję lidera sprzedaży na rynku kosmetyków selektywnych z udziałem powyżej 51 proc. w tymże rynku (dane ACNielsen za okres styczeń-kwiecień 2012 r.) - powiedział Artur Garnczarek, dyrektor ds. sprzedaży, Sephora Polska.

W ubiegłym roku w Polsce Sephora otworzyła 7 perfumerii. W tej chwili sieć liczy 90 salonów, a do końca roku zostaną otwarte jeszcze
4 perfumerie Sephora. W ciągu najbliższych trzech lat planowanych jest kilkanaście kolejnych otwarć. Będzie to kontynuacja strategii rozwoju polegającej na wybieraniu tylko najbardziej prestiżowych lokalizacji w najlepszych centrach handlowych, w największych miastach w Polsce oraz przy głównych ulicach największych miast. Dzięki takiej strategii, w rankingach centrów handlowych Sephora znajduje się w grupie najemców o największych obrotach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,77

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane