Serpol Kraków już w Grupie Kapitałowej Bać-Pol

Autor: www.dlahandlu.pl 9 kwietnia 2014 12:36

Bać-Pol sfinalizował nabycie udziałów w spółce Serpol. Firma Serpol to wiodący dystrybutora nabiału w Krakowie i w Małopolsce, a jednocześnie twórca produktów nabiałowych pod markami Baca, Gazda i Juhas. Konsekwencją integracji są również zmiany w zarządzie. Prezesem został Jerzy Staszak, który jest jednocześnie wiceprezesem Bać-Pol. Funkcję Wiceprezesa będzie sprawował Leszek Bać.

- Otwierając w 2012 roku oddział Bać-Pol w Niepołomicach deklarowaliśmy, że będziemy najbardziej kompleksowym partnerem dystrybucyjnym dla polskich sklepów w Małopolsce - podkreśla Jerzy Staszak.

- Włączenie Serpola do Grupy Kapitałowej to spełnienie złożonych dwa lata temu deklaracji. Sprawna, efektywna i kompleksowa dystrybucja nabiału oraz doświadczony zespół, posiadający doskonałe relacje z klientami, pozwolą Grupie Kapitałowej podnieść zdecydowanie jakość współpracy z lokalnymi sklepami i sieciami w kanale tradycyjnym. Tym samym staje się naprawdę silnym zapleczem logistycznym i realnym wsparciem polskich sklepów w walce z dyskontami o względy konsumenta. Duże nadzieje wiążemy również z rozwojem sprzedaży marek Baca, Gazda i Juhas. Chcemy, aby cała Grupa Kapitałowa zaangażowała się w dystrybucję tych produktów - dodaje Leszek Bać.

Grupa Kapitałowa Bać-Pol jest ogólnopolskim, jednym z największych dystrybutorów FMCG w Polsce. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,04

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane