PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Sery topione w saszetkach marki Lactima

Autor: pr 2 lipca 2014 10:15

Sery topione w saszetkach marki Lactima

Do szerokiej gamy serów topionych zapakowanych w tradycyjny sposób dołączyła absolutna nowość na rynku - sery topione w saszetkach z praktyczną zakrętką. Taka forma umożliwia precyzyjne dozowanie, wygodne przechowywanie, a także wielokrotne użycie produktu.

Sery topione w saszetkach LACTIMA charakteryzują się również bogactwem wyrazistych smaków i aromatów. W wygodnych do zastosowania opakowaniach zamknięto najbardziej popularne rodzaje serów: Gouda oraz Emmentaler, a dodatki smakowe w postaci leśnych grzybów i sera z przerostem z błękitnej pleśni tworzą warianty Z Grzybami i Blue Cheese. 

Tym co wyróżnia sery topione LACTIMA od innych tego rodzaju produktów na rynku, jest obniżona zawartość tłuszczu w składzie. Podczas gdy producenci, którzy tłumacząc, że jest on jedynym nośnikiem smaku, oferują sery z zawartością tłuszczu na poziomie 25 - 29 proc., LACTIMA zmniejsza ją w swoich wyrobach prawie o połowę. Dzięki dopracowanej technologii, która daje możliwość zachowania walorów smakowych udało się zredukować udział tłuszczu do 14 - 20 proc. 

 

Sery topione w saszetkach LACTIMA:
Opakowanie (masa netto): 150 g
Sugerowana cena: 2,89 zł/szt

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Nonejm 2014-07-02 14:04:19

  Dopracowana technologia... jak to ładnie i profesjonalnie brzmi

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane