PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sfinks Polska otwiera dwie nowe restauracje franczyzowe

Autor: www.dlahandlu.pl 6 czerwca 2012 11:48

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otwiera 6 czerwca dwie nowe restauracje Sphinx. Będą to pierwsze lokale sieci w Kutnie oraz w Starogardzie Gdańskim. Obie restauracje Sphinx prowadzone są na zasadzie franczyzy.

Nowo uruchomiona restauracja Sphinx w Kutnie znajduje się przy ul. Barlickiego 20. Lokal wraz z częścią konsumpcyjną i zapleczem zajmuje łącznie ponad 200 mkw. Klienci mają do dyspozycji blisko sześćdziesiąt miejsc przy stolikach wewnątrz restauracji oraz ponad siedemdziesiąt miejsc w ogródku.

Z kolei nowy lokal Sphinx w Starogardzie Gdańskim mieści się przy ul. Rynek 6 i zajmuje ok. 280 mkw. W środku restauracji i w jej ogródku przygotowanych jest ponad sto trzydzieści miejsc przy stolikach.

- Otwierając nowe lokale, zyskujemy nie tylko następne dwie restauracje, ale również poszerzamy zasięg naszej sieci o kolejne miasta. W bieżącym roku uruchomiliśmy trzy nowe lokale, a już kolejne przygotowywane są do otwarcia - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

Sfinks Polska zarządza 108 restauracjami, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining) zlokalizowanych w całej Polsce i za granicą, 8 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 8 restauracjami WOOK (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane