Sfinks Polska rozszerza skład zarządu

Autor: dlahandlu.pl 19 listopada 2015 10:08

Rada Nadzorcza Sfinks Polska – spółki zarządzającej sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK – powołała Bogdana Bruczko na stanowisko wiceprezesa zarządu. Z dniem 1 grudnia br. dołączy on do prezesa Sylwestra Cacka oraz dotychczasowych wiceprezesów spółki – Doroty Cacek, Sławomira Pawłowskiego, Jacka Kusia i Tomasza Gryna. Tym samym zarząd Sfinks Polska będzie działał w składzie sześcioosobowym.

- Przed nami czas intensywnego rozwoju, dlatego też niezależnie od zadań Bogdana Bruczko w Shanghai Express zależy nam, by bezpośrednio wspierał też Sfinksa z poziomu zarządu. Zna on dobrze spółkę, od wielu lat jest z nią związany i obecnie powraca na stanowisko wiceprezesa, co bez wątpienia będzie dla nas cennym wsparciem - komentuje Sylwester Cacek, prezes zarządu Sfinks Polska SA.

 Bogdan Bruczko pełni obecnie funkcję prezesa zarządu w spółkach z branży gastronomicznej - Shanghai Express Sp. z o.o. oraz W-Z.Pl Sp. z o. o. W latach 2009 - 2014 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu Sfinks Polska. Zanim rozpoczął karierę w grupie kapitałowej Sfinks był związany z bankowością. W latach 2000 - 2009 pracował w Dominet SA oraz w Dominet Banku, gdzie od 2006 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Odpowiadał za Pion Kredytów, Pion Operacji, w tym za obsługę klienta i zarządzanie jakością w sieci placówek. Nadzorował także realizację celów sprzedażowych, w tym zajmował się rozbudowywaniem działalności banku o pośrednictwo kredytowe. Wcześniej pełnił m.in. funkcje dyrektora Departamentu Ryzyka Kredytowego i zastępcy dyrektora w Departamencie Windykacji. Ukończył Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,13

  • Min

    5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane