PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sfinks Polska: siedem otwarć w I kw. br.

Autor: dlahandlu.pl/pr 13 stycznia 2011 13:48

Sfinks Polska otwiera restauracje Sphinx oraz Wook w centrum handlowym Twierdza Kłodzko. Kłodzkie otwarcia są pierwszymi spośród siedmiu zaplanowanych przez Sfinks Polska na ten kwartał.

Zarówno Sphinx, jak i Wook w Kłodzku to restauracje pełnowymiarowe i obie będą pierwszymi lokalami tych sieci w dolnośląskim mieście. Dzięki nowym otwarciom na terenie całej Polski działają w sumie 93 Sphinksy i siedem Wooków.

- Sfinks Polska zamierza umacniać swoją pozycję rynkową poprzez otwarcia nowych restauracji, także w miastach, w których nasze sieci do tej pory nie były obecne. Sphinx to jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek gastronomicznych w Polsce, której popularność nie słabnie od lat. W naszej ocenie podobny potencjał posiada także jedyny w Polsce koncept sieciowy oferujący kuchnię azjatycką, czyli Wook. W świetle faktu, że polski rynek - w porównaniu z krajami zachodnimi - jest ciągle niedostatecznie nasycony usługami gastronomicznymi, wraz z początkiem roku 2011 przystępujemy do zapowiadanej rozbudowy sieci restauracji. Będziemy uruchamiać zarówno lokale pełnowymiarowe, jak i koncepty typu express - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx i Wook.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane