Shell oferuje franczyzobiorcom inwestycje w nowy format sklepu

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2017 10:49

Shell odświeżył w tym roku swoją ofertę franczyzową. Partnerzy mogą liczyć m.in. na 0 zł stałej miesięcznej opłaty franczyzowej, gwarancję marży minimalnej, bonus za przedłużenie umowy na kolejny okres oraz inwestycję w innowacyjny format sklepu.

Franczyzobiorca może wybrać działania, które zostaną sfinansowane z pakietu. Do wyboru ma m.in.: odświeżenie stanu technicznego stacji, zamontowanie typowego dla Shell wyposażenia zewnętrznego wystroju stacji opatrzonego logiem firmy, zainstalowanie systemu monitoringu szczelności zbiorników i telemetrii (system Fuel Prime), zakup mebli sklepowych, zakup ubrań firmowych Shell/Ferrari.

Partnerzy mogą wydawać punkty Shell ClubSmart na wszystkie zakupione na stacji paliwa i LPG Shell, wybrane produkty Shell oraz pozostałe transakcje z oferty sklepu znajdującego się na stacji paliw. Shell umożliwia partnerom również akceptację na stacji kart euroShell, Shell oraz innych kart paliwowych.

Shell pozostawia dużą swobodę w prowadzeniu sklepu, nie pobierając dodatkowych opłat z tytułu obrotu lub marży w sklepie i części gastronomicznej. Shell udziela też wsparcia w zakresie rozwoju oferty sklepowej oraz umożliwia dostęp do wiedzy i szkoleń, również w trybie on-line.

Czas trwania umowy wynosi 5 lat z możliwością przedłużenia za zgodą obydwu stron. Pod marką Shell funkcjonuje w Polsce ponad 420 stacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane