Shell przeprowadzi rebranding stacji Neste, przy każdej pojawi się sklep

Autor: wyborcza.biz 15 listopada 2013 09:45

Brytyjsko-holenderski koncern Shell, który w grudniu ubiegłego roku przejął 106 stacji samoobsługowych Neste, podjął decyzję o przeorganizowaniu wszystkich obiektów na placówki ze sklepem i z obsługą. Zatrudnionych zostanie około 1 tysiąca osób - podaje wyborcza.biz.

Z przejętych od fińskiego koncernu stacji Neste Shell przekształcił w swoje barwy jak dotychczas sześć obiektów - wszystkie w Warszawie. Do końca roku zmienionych zostanie jeszcze od kilku do kilkunastu stacji paliw. Cały rebranding ma się zakończyć w czwartym kwartale przyszłego roku. Przedstawiciele koncernu podali, że prace nad modernizacją prowadzane są przy 66 stacjach. W przypadku pozostałych obiektów, koncern czeka na pozwolenie na budowę i analizuje inwestycje. Ostateczna decyzja w sprawie wszystkich obiektów powinna być znana w ciągu kilku-kilkunastu tygodni - czytamy w serwisie wyborcza.biz.

W przejętych stacjach Neste, tak jak na naszych dotychczasowych stacjach, znajdzie się pełna oferta sklepowa, w niektórych obiektach będą myjnie, na większości stacji znajdzie się także pełna oferta paliw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane