PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Shop Doctor rusza z programem „Sklepowe rewolucje”

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2017 13:56

Jak pomóc piekarni z Kujawsko-Pomorskiego? Czy właściciele odzieżowego butiku wyjdą wreszcie na prostą? W nowym programie Zoom TV dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, pospieszy z pomocą właścicielom sklepów. Przeprowadzi metamorfozę, której celem są wyższe przychody i komfort pracy.

Podczas audytu Shop Doctor przyjrzy się każdemu miejscu z perspektywy klienta i sprawdzi, czy najważniejsze punkty sklepu są dobrze skomunikowane. Równie duże znaczenie dla sukcesu sklepu ma to, jak współgra z otoczeniem i czy odpowiada na potrzeby potencjalnych klientów. Po analizie i wymianie argumentów z właścicielami biznesu Shop Doctor będzie szukał najlepszych rozwiązań dla konkretnego przypadku. Po wdrożeniu wszystkich zaleceń nastąpi ponowne otwarcie sklepu.

Premierowy odcinek zostanie wyemitowany jesienią tego roku w naziemnym kanale Zoom TV. W programie zobaczymy, z jakimi problemami borykają się właściciele mniejszych, rodzinnych biznesów.

Zgłoszenia do programu można wysyłać na adres mailowy redakcja@sklepowerewolucje.shop, www.sklepowerewolucje.shop do 15 czerwca.

Dr Marek Borowiński to specjalista w dziedzinie Visual Merchandisingu, znający tajniki sposobów prezentacji produktu i tworzenia atmosfery miejsca sprzedaży, mające na celu zachęcenie konsumentów do zakupu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane