Siatkarski kalendarz od marki Okocim

Autor: pr 26 listopada 2013 10:02

Siatkarski kalendarz od marki Okocim

Siatkarz latami pracuje na ten jeden mecz, na jedną piłkę - i z pasją realizuje swoje marzenia. Ta determinacja w osiągnięciu celu daje sportowcom wiele satysfakcji i radości. Emocje te zostały podkreślone w kalendarzu siatkarskim na 2014 rok od marki Okocim - Sponsora Polskiej Siatkówki. Kalendarz dostępny będzie w ramach promocji konsumenckiej od końca listopada.

Ciekawostki zawarte w kalendarzu na 2014 rok od marki Okocim - Sponsora Polskiej Siatkówki pokazują, że jest to sport dla walecznych i konsekwentnych mężczyzn. Nie mogło w nim jednak zabraknąć Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn - wielkiego wydarzenia zaplanowanego na 2014 rok, którego Polska będzie gospodarzem.

Siatkarski kalendarz dostępny będzie w ramach promocji konsumenckiej, która startuje pod koniec listopada. Będzie on wydawany do każdych 4 zakupionych piw Okocim Jasne Pełne w wybranych polskich sieciach handlowych i punktach detalicznych na terenie całego kraju. Promocja komunikowana będzie poprzez materiały POS i potrwa aż do wyczerpania nagród. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,03

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane