PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć abc liczy 5 tys. placówek. W tym roku przyłączyła 350 nowych

Autor: dlahandlu.pl 9 października 2012 10:06

Sieć abc liczy 5 tys. placówek. W tym roku przyłączyła 350 nowych

Grupa Eurocash, franczyzodawca sklepów abc, przyłączył do sieci 5-tysięczny sklep. Od początku br. do sieci przystąpiło kolejnych ok. 350 sklepów. Od tego roku w sklepach wprowadzono kącik gastronomiczny, gdzie można zjeść hot-doga, czy napić się kawy. Oferta abc Mini Bistro poprawia rentowność i strukturę marży, dlatego w projekcie abc Mini Bistro uczestniczy już ok. 200 sklepów.

Sieć Sklepów abc rozwija się od 13 lat. Na początku skupiała 57 placówek, a w 2009 r. - ok. 3400 placówek. Z okazji otwarcia 5 tysięcznego sklepu sieć organizuje promocje, skierowane do klientów hurtowni Eurocash Cash&Carry oraz klientów sklepów abc.

To, co obok dynamicznego rozwoju wyróżnia sieć abc na polskim rynku, to fakt, że funkcjonuje ona na zasadzie tzw. miękkiej franczyzy. - Wynika to z przekonania, że to właściciel sklepu najlepiej zna swoje otoczenie konkurencyjne i żadna centrala jakiejkolwiek sieci nigdy nie będzie znała lokalnego rynku tak dobrze, jak funkcjonujący w tym otoczeniu przedsiębiorca - wyjaśnia Łukasz Chady, kierownik sieci abc.

Grupa Eurocash w ramach sieci abc oferuje swoim partnerom wsparcie marketingowe, organizacyjne i szkoleniowe. Uczestnictwo w sieci wiąże się z comiesięczną opłatą marketingową w wysokości 200 zł - nie jest natomiast związane z żadnymi kosztami wstępnymi, opłatami za licencje, czy dostosowaniem sklepu do standardów sieci. W ramach oferty franczyzobiorcy otrzymują m.in. wizualizację zewnętrzną sklepu, dystrybucję gazetki reklamowej, plakaty promocyjne, szkolenia, czy udział w spotkaniach integracyjnych. Sklepy abc uzyskują rabaty w hurtowniach Eurocash Cash&Carry oraz mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane