PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Alma liczy 50 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2016 14:30

Alma Market SA uruchomiła swój 50. sklep. Nowe delikatesy mieszczą się w Węgrzcach, na terenie bogatej podkrakowskiej gminy Zielonki. To już druga Alma pod Krakowem. Pierwsza działa w Modlnicy. W sumie w Krakowie i okolicy Alma ma 8 sklepów.

Nowa Alma w Węgrzcach należy do tych sklepów, których powierzchnia została dostosowana do najnowszych trendów w organizacji lokali handlowych w branży spożywczej. Obiekt nie jest duży, ale samoobsługowy i na tyle przestronny, by szybko i wygodnie można w nim zrobić codzienne zakupy.

- To już nasz drugi sklep pod Krakowem. Węgrzce to bardzo dobra lokalizacja. Zarówno pod względem okolicznych mieszkańców, jak i usytuowania. Nowa Alma stoi przy szosie wylotowej w kierunku Kielc i Warszawy, tuż obok stacji benzynowej i na terenie lokalnego centrum handlowego z bardzo łatwym wjazdem z głównej drogi. Zależy nam na klientach z pobliskich miejscowości. Chcemy być blisko nich i ułatwić im robienie codziennych zakupów - podkreśla Jacek Sobczyk, dyrektor operacyjny Alma Market SA.

Delikatesy Alma to sieć 50 sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. W sumie powierzchnia handlowa spółki wynosi 108 tys. m kw. Firma sprzedaje towar również online przez alma24.pl, który działa na obszarze 17 aglomeracji w Polsce.

Alma koncentruje się na sprzedaży produktów spożywczych najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców lokalnych i zagranicznych. Pełny asortyment obejmuje ponad 60 tysięcy produktów, w tym ponad 3 tysiące pochodzących z importu własnego, dostępnych w Polsce wyłącznie w sieci delikatesów Alma. Firma posiada trzy marki własne. Krakowski Kredens oferujący tradycyjne wędliny, przetwory i słodycze. Food & Joy obejmującą produkty adresowane do młodszego odbiorcy poszukującego dobrej relacji między jakością i ceną. Smart&Easy sprzedający odpowiadające dzisiejszym trendom akcesoria kuchenne. W delikatesach można również znaleźć ofertę marki Evergood z szeroką gamą suplementów diety i naturalnych preparatów zdrowotnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ramona 2016-07-04 18:48:31

    za faktury nie płaci a sklepy otwiera :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane