Sieć barów Canappka stawia na rozwój w największych miastach

www.portalspozywczy.pl 1 października 2013 15:07

Sieć barów Canappka ma obecnie pięć lokali: trzy w Poznaniu i dwa we Wrocławiu. - W tym roku otworzyliśmy nową placówkę w centrum Wrocławia. Do końca 2013 r. planujemy uruchomić jeszcze jeden lokal we Wrocławiu - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Łukasz Borek, dyrektor zarządzający w spółce KCI Gastronomy, która jest operatorem sieci.

Canappka - to sieć restauracji śniadaniowo-lunchowych. Sieć planuje rozwój w największych miastach w Polsce dzięki przygotowanej ofercie franczyzy.
- Zdecydowanie stawiamy na największe miasta w Polsce o liczbie mieszkańców nie mniejszej niż 300 tysięcy. Lokale otwieramy w ośrodkach dużego natężenia ruchu, zarówno pieszych, jak i pojazdów. To miejsca, które wiele osób mija w drodze do pracy, bo to właśnie wtedy wszyscy zaopatrujemy się w posiłek. Dlatego najlepiej sprawdzają się lokalizacje w pobliżu dużych ośrodków akademickich, biurowców i banków. To tam pracownicy i studenci będą decydować się na zakup śniadania - tłumaczy Łukasz Borek.

Jego zdaniem, rok 2013 jest trudniejszym rokiem niż 2012. - Świadomość klienta i jego wymagania wzrastają z każdym dniem, a jego portfel niestety jest ten sam. W związku z czym czasami trudno sprostać wygórowanym oczekiwaniom mając do dyspozycji ten sam koszyk dóbr. Bardzo dużo lokali zamknięto, gdyż nie wytrzymały zmieniających się reguł rynku. My jednak staramy się słuchać naszych klientów i spełniać ich prośby w miarę możliwości - komentuje dyrektor.
- Klient jest bardziej ostrożny, liczy się bardziej z pieniądzem i jego wartością w związku z czym chce obecnie otrzymywać produkt wysokiej jakości. Jeśli chodzi o obroty to możemy stwierdzić, że oczekiwaliśmy większego wzrostu niż nastąpił - potwierdza Łukasz Borek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane