Sieć barów wegetariańskich rusza z franczyzą

www.portalspozywczy.pl 22 września 2014 13:04

Sieć barów wegetariańskich rusza z franczyzą

Sieć lokali z daniami wegetariańskimi i wegańskimi Fit and Green, która obecnie liczy trzy placówki w Warszawie i Toruniu powiększy się dzięki programowi franczyzowemu.

W ramach franczyzy operator sieci Fit & Green oferuje kompletnie przygotowany system od projektu aż po otwarcie, trening oraz kompleksowe dostawy półproduktów. Firma może też zaoferować franczyzobiorcy przejęcie gotowego, kompletnie urządzonego i wyposażonego, już działającego lokalu i start praktycznie od zaraz.

Opłata wstępna wynosi 20 tys. zł i zawiera wykonanie projektu wnętrza lokalu, logo wewnętrzne, zunifikowane menu wiszące i drukowane oraz koszt dwóch tygodni szkolenia personelu. Koszt wyposażenia lokalu (40-100 mkw.) wraz z meblami to w zależności od wielkości pomieszczenia kwota od 50 do 100 tys. zł (nie uwzględnia kosztu koniecznych remontów). Opłata miesięczna wynosi 6 proc. sprzedaży netto, a fundusz marketingowy to 2 proc. sprzedaży netto.

Fit & Green to bistro oferujące zdrowe posiłki. Specjalnością sieci są burgery, pierogi, zupy i sałatki, a w większych lokalach także makarony. Wszystkie dania są wegetariańskie, a niektóre wegańskie.

W ramach sieci działają obecnie dwa lokale własne (w Warszawie - przy Uniwersytecie Warszawskim na Krakowskim Przedmieściu oraz przy Politechnice) oraz jeden franczyzowy - w Toruniu.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Portalfranczyza.pl 2014-09-23 15:46:02

    Znajdz franczyz w branzach gastronomii portalfranczyza.pl/franczyza-Gastronomia,,search.html?search=1&ctgRootId=&wb_category_id=34

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane