PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć barów z sokami Frankie's zapowiada rozwój w kolejnych miastach

www.portalspozywczy.pl 18 września 2014 13:07

Sieć barów z sokami Frankie's zapowiada rozwój w kolejnych miastach

Sieć barów z sokami Frankie's otworzyła na początku września swój szósty lokal w Polsce, a w przyszłym roku planuje otwarcia następnych lokali w trzech kolejnych miastach.

Nowy lokal sieci juice barów Frankie's powstał w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Oficjalne otwarcie odbyło się 5 września.

- Współczesny klient jako świadomy konsument wie, co dla niego dobre i zdrowe. Filozofia naszej marki podyktowana jest potrzebą zdrowego stylu życia. My staramy się na tę potrzebę odpowiedzieć - mówi Martin Hofman Laursen, właściciel firmy.
- W ciągu ostatnich dwóch lat otworzyliśmy 6 lokali, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Na przyszły rok zaplanowaliśmy kolejne otwarcia - w Katowicach, Gdańsku i przede wszystkim w Warszawie - dodaje.

Obecnie w ramach sieci działają cztery lokale we Wrocławiu: przy ul. Wita Stwosza w samym sercu Rynku, przy ul. Szczytnickiej, w DH Renoma i CH Magnolia Park. Ponadto w maju tego roku otwarto lokal w Krakowie.

Frankie's w Galerii Warmińskiej jest szóstym punktem na mapie Polski i drugim, który w stu procentach funkcjonuje na zasadach franczyzy.
Sieć juice barów Frankie's istnieje od stycznia 2012 roku

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane