Sieć Butik planuje otwarcie 30-40 nowych placówek

Property News 14 stycznia 2014 13:42

W 2014 roku sieć odzieżowa Butik planuje otwarcie 30-40 salonów w całej Polsce. Jak mówi w rozmowie z Propertynews.pl Grzegorz Pawlak, doradca zarządu ds. rozwoju firmy, ten rok będzie czasem restrukturyzacji sieci - nierentowne sklepy będą zamykane.

W ubiegłym roku wspólnie z naszymi franczyzobiorcami otworzyliśmy 19 sklepów Butik w nowych lokalizacjach. Część salonów zmieniła swoje lokalizacje, w większości wypadków powiększając powierzchnię sprzedaży. Nowo otwarte placówki zostały zlokalizowane głównie w centrach i galeriach handlowych. Duża część lokali została pozyskana dzięki procesom rekomercjalizacji prowadzonym przez wynajmujących, cztery nowo otwarte sklepy zostały uruchomione w nowo otwartych galeriach handlowych. W ostatnim kwartale 2013 roku ruszyło 7 sklepów, a w samym grudniu - 5 - informuje Grzegorz Pawlak.

Planujemy otwarcie 30-40 sklepów Butik w 2014 roku. Będziemy starali się pozyskać lokale w działających centrach handlowych, które mają ugruntowaną pozycje na rynku danego regionu lub miasta. Sklepy niespełniające naszych oczekiwań w kwestii rentowności będą zamykane lub będziemy dokonywać zmiany ich lokalizacji. Będziemy usatysfakcjonowani, kiedy na koniec rozpoczynającego się 2014 roku zbliżymy się do liczby około 200 sklepów Butik w całej Polsce - deklaruje Grzegorz Pawlak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane