PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Coolomatów powiększy się o kilkadziesiąt urządzeń w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 3 lutego 2016 09:47

-Jeszcze w tym roku zamierzamy uruchomić kilkadziesiąt maszyn w Warszawie. Od wprowadzenia pierwszych coolomatów na rynek pozostajemy w stałym kontakcie z klientami i partnerami biznesowymi, którzy zgłaszają kolejne ciekawe lokalizacje - mówi Marcin Warzocha – prezes zarządu firmy i jeden ze współzałożycieli.

Coolomaty, które swoją premierę miały dwa miesiące temu na wybranych stacjach Statoil w Warszawie odwiedziło kilkuset klientów. Z badań firmy wynika, że ponad 95% klientów jest zadowolonych z usługi, a maszyny nie sprawiają problemów podczas procesu odbioru. Produkty są dostarczane do trzech typów schowków, z których dwa pracują w trybie chłodzonym i mrożonym. Aktualnie dostawę do coolomatów umożliwia sklep internetowy Alma24.pl, a usługa jest darmowa niezależnie od wartości zamówienia – mówi Łukasz Rybczonek manager ds. marketingu.

Coolomat umożliwia dostawę do jednego punktu odbioru wielu zamówień jednocześnie, co pozwala kilkukrotnie zmniejszyć koszty tzw. ostatniej mili, mającej krytyczne znaczenie dla rentowności całego biznesu e-grocery - dodaje Łukasz Rybczonek z firmy Coolomat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane