PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Dobry Wybór chce urosnąć trzykrotnie do końca roku

Autor: dlahandlu.pl 17 stycznia 2012 12:50

Sieć Dobry Wybór chce urosnąć trzykrotnie do końca roku

W grudniu, do osiemnastu już działających placówek Dobry Wybór, dołączyło siedem nowych. Kolporter S.A., do którego sieć należy, zapowiada otwarcie w I kwartale br. kolejnych 25 sklepów.

Na początku grudnia uruchomiono sklepy sieci Dobry Wybór w Inowrocławiu i podkrakowskich Michałowicach. - Sklep w Michałowicach jest naszą pierwszą lokalizacją tranzytową, znajduje się bowiem przy ruchliwej drodze krajowej nr 7 - podkreśla Tomasz Brzeziński, dyrektor Pionu Dobry Wybór w Kolporterze. - Liczymy, że klientami będą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy Michałowic, jak też kierowcy pokonujący trasę Kraków-Kielce. 

W grudniu wystartowały również dwa osiedlowe sklepy Dobrego Wyboru w Lubinie, a także w Myślenicach, Włocławku i Bielsku-Białej.

- W pierwszym kwartale br. mamy zaplanowane uruchomienia kolejnych 25 placówek - zapowiada. - Najpierw ruszą dwa sklepy we Włocławku, później we Wrocławiu, Dzierżoniowie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Gdyni, Skierniewicach, Krakowie, Myszkowie i Tarnowskich Górach.

Według planów Kolportera pod koniec 2012 r. sieć Dobry Wybór będzie liczyć 100 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane