Sieć Dobry Wybór do końca roku będzie liczyć 60 sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 11 sierpnia 2011 12:18

Sieć Dobry Wybór do końca roku będzie liczyć 60 sklepów

Do około 60 sklepów wzrośnie w ciągu najbliższego roku sieć sklepów spożywczych Kolportera, funkcjonujących pod marką Dobry Wybór. Spółka poszukuje osób chętnych do prowadzenia placówek oraz sklepów gotowych przyłączyć się do sieci.

- Chętnie podejmiemy współpracę z osobami, które mają doświadczenie w handlu artykułami spożywczymi. Poszukujemy również sklepów, chętnych do przyłączenia się do naszej sieci. Gwarantowane wynagrodzenie na poziomie 4 500 zł netto miesięcznie, bez względu na wysokość obrotu to tylko jedna z korzyści, jakie oferujemy naszym partnerom - mówi Tomasz Brzeziński, dyrektor pionu Dobry Wybór Kolportera S.A.

Dobry Wybór to sieć samoobsługowych sklepów spożywczych zlokalizowanych na osiedlach mieszkaniowych i przy głównych ulicach handlowych z zapleczem budynków mieszkalnych. Ich powierzchnia wynosi od 90 do 200 mkw. Podstawowy asortyment to: pieczywo, nabiał, mięso, wędliny, mrożonki, napoje, słodycze, słone przekąski, owoce, warzywa, alkohole, chemia, kosmetyki, tytoń, prasa, karma dla zwierząt, artykuły FMCG.

W bieżącym roku poziom obrotów w sklepach Dobry Wybór wzrósł o ponad 15 proc. w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni sprzedażowej (w porównaniu z rokiem ubiegłym). - Wzrost obrotów to wynik między innymi naszej elastyczności w zaopatrzeniu - uważa Tomasz Brzeziński. - Kolporterowi udało się pozyskać nowych lokalnych dostawców, np. warzyw i owoców, ale rozpoczął również współpracę ze znanymi producentami, takimi jak Danone.

Sklepy Dobry Wybór są już postrzegane przez klientów jako sklepy z konkurencyjnymi cenami. Stale promocjami cenowymi objętych jest od 50 do 70 produktów, do tego co jakiś czas swoje obniżki cen proponują dostawcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,28

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane