Sieć eLDe chce do końca 2011 roku podwoić liczbę sklepów

Autor: dlahandlu.pl 1 października 2010 09:24

Zgodnie z zapowiedziami władz firmy LD Holding zamierza mocno inwestować w rozwój sieci sklepów, tak by z obecnych 250 placówek na koniec 2011 roku sieć powiększyła się do 500 sklepów.

Dlatego kierownictwo sieci, chce zróżnicować ofertę franczyzową i wprowadzić kilka wariantów współpracy, w zależności od obrotów, lokalizacji, długości umowy. Dodatkowo firma chce przeznaczyć na inwestycje w nowe sklepy ponad 3 mln zł. LD Holding prowadzi szkolenia dla franczyzobiorców w ramach unijnego programu rozwoju wiedzy i zasobów ludzkich. Szkolenia obejmują m.in. zasady obsługi klienta.

Firma inwestuje też w nowoczesny wizerunek. Powstała nowa strona internetowa, dająca dostęp do szerszej informacji dla franczyzobiorców i klientów. Polska Sieć Handlowa eLDe jest siecią franchisingową organizowaną przez firmę LD Holding. Średnia powierzchnia sklepów to 190 mkw., ilość pozycji asortymentowych poszczególnych sklepów waha się w przedziale od 4,8 tys. do 12 tys.

Polska Sieć Handlowa eLDe jest siecią franchisingową organizowaną przez firmę LD Holding S.A., w ramach której działa 250 sklepów franczyzowych oraz 6 sklepów własnych. Sklepy te działają na terenie funkcjonowania 6 spółek „córek", powiązanych kapitałowo z LD Holding S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane