Sieć hurtowni najemcą magazynu Segro

Autor: dlahandlu.pl 23 marca 2015 14:40

Jedna z największych sieci hurtowni budowlanych w Polsce - firma 3W Dystrybucja Budowlana S.A. wynajęła ok. 950 mkw. powierzchni magazynowej na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań.

Firma 3WDB S.A. rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku na południu Polski. W przeciągu następnych lat rozszerzyła swój zasięg na obszar całego kraju, m.in. poprzez przejęcia aktywów takich hurtowni jak Raab Karcher czy CORTINA, należącej wcześniej do Saint Gobain Polska. Obecnie firma 3WDB S.A. jest jedną z największych sieci hurtowni materiałów budowalnych w Polsce, zajmującą się dystrybucją chemii budowlanej, izolacji termicznych, systemów suchej zabudowy wnętrz, podwieszanych sufitów, a także hydroizolacji. Firma zaopatruje zarówno małych jak i dużych przedsiębiorców budowlanych, oferując im produkty takich znanych marek jak: RIGIPS, CERESIT, SINIAT, KNAUF, ROCKWOOL, URSA, ROVESE, ICOPAL, OWA.

Spółka zajęła moduł magazynowy wraz z zapleczem socjalnym o powierzchni ok. 950 mkw. na terenie parku SEGRO w Żeraniu, w Warszawie, gdzie zajmie się dystrybucją i sprzedażą materiałów budowalnych. Nowy magazyn, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy, zapewni prowadzenie efektywnej dystrybucji na terenie całej aglomeracji miejskiej.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań składa się z sześciu obiektów magazynowych, oferujących powierzchnię typu small business unit już od 500 mkw. oraz jednego budynku biurowego. Lokalizacja obiektu w odległości zaledwie 15 km od autostrady A2, zapewnia dogodną komunikację na terenie kraju, a także do największych stolic europejskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane