Sieć Huzar powiększa się o 2 stacje

Autor: dlahandlu.pl 23 października 2014 09:55

Sieć Polskich Stacji Paliw HUZAR powiększyła się w ostatnim czasie o dwie nowe stacje paliw w województwach lubuskim i małopolskim.

We wrześniu 2014 roku w miejscowości Babimost, w powiecie zielonogórskim, przy drodze krajowej nr 303, 304, otwarta została nowa stacja w barwach HUZARA. Jej właścicielem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Romix. Przy stacji znajduje się myjnia samochodowa. W przystacyjnym sklepie można zaopatrzyć się w produkty spożywcze i chemię motoryzacyjną, a w restauracji zjeść obiad.

Gołkowice Dolne, to niewielka wieś w gminie Stary Sącz, w której również w ostatnim czasie powstała stacja HUZAR. Stacja paliw wybudowana została bezpośrednio przy drodze nr 969 Nowy Sącz - Nowy Targ. Jej właścicielem jest Firma Motoryzacyjna Szewczyk.
Stacja paliw otwarta jest 24h. Dopełnieniem oferty jest dwustanowiskowa myjnia samoobsługowa. Dodatkowo cały kompleks oferuje w ramach Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przeglądy samochodów oraz serwis klimatyzacji, wulkanizacji, Geometrię 3D oraz montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane