PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Jula planuje intensywny rozwój w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 17 listopada 2011 19:59

Dwa pierwsze multimarkety szwedzkiej sieci Jula otwierają się w piątek 18 listopada. Tego samego dnia zostaną uruchomione sklepy w parkach handlowych Janki i Targówek. To początek polskiej ekspansji firmy, która do tej pory prężnie rozwijała się w Szwecji i Norwegii. Wiosną 2012 roku kolejny multimarket wystartuje we Wrocławiu, a w tym samym roku planowane są otwarcia jeszcze m.in. w Gdańsku, Łodzi, Lublinie. W 2013 r. firma zakontraktowała otwarcie w Gliwicach.

Szwedzka sieć Jula wprowadza do Polski nową kategorię handlową - multimarket. - Jest to nowość na polskim rynku - mówi Daniel Adamiuk, Country Manager Jula. - Tylko w naszym sklepie, w jednym miejscu, klienci będą mogli kupić zarówno narzędzia do remontu domu, ogrodu i garażu, sprzęt sportowy, jaki i produkty AGD RTV , akcesoria samochodowe oraz odzież. Oczywiście do tej pory wspomniane produkty były dostępne w naszym kraju, ale klienci musieli tracić sporo czasu na ich poszukiwania w różnych miejscach.

Do 2008 r. Jula skupiała się na rynku szwedzkim, gdzie dziś posiada 33 multimarkety. - Wybraliśmy bliską geograficznie Szwecji Polskę, której gospodarka bardzo dobrze się rozwija i stwarza duże szanse na rozwój sieci Jula. W podjęciu decyzji o wyborze nowego rynku pomogły nam m.in. badania marketingowe, które wskazały że nasza oferta znakomicie wpisuje się w oczekiwania polskich klientów. - dodaje D. Adamiuk. Firma planuje prężny rozwój w Polsce. Poszukiwanie nowych lokalizacji trwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane