PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Komfort od początku roku otworzyła 12 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 10 czerwca 2016 09:40

Najnowsze otwarcia nastąpiły w Goleniowie oraz Płocku. Tym samym liczba sklepów otwartych przez Komfort w tym roku wzrosła do 12. Jeszcze w tym miesiącu przybędą kolejne.

 

Sklep w Goleniowie uruchomiony został w modelu franczyzowym. Ma on powierzchnię 280 mkw i zlokalizowany jest przy ulicy Maszewskiej 9a. W Płocku z kolei Komfort dokonał relokacji dotychczas istniejącego lokalu własnego, który obecnie znajduje się przy ulicy Ks. Jerzego Popiełuszki 4. Sklep został powiększony i zmodernizowany. Powierzchnia handlowa wzrosła do 868 mkw, a wnętrze urządzono zgodnie z nowymi standardami aranżacyjnymi sieci Komfort.

Koncept, w oparciu o który aranżowane są nowe sklepy Komfortu nagrodzony został tytułem Best Shop Concept w kategorii „Remodeling”. Wnętrza urządzone są w nowoczesnej bieli i szarościach, z funkcjonalnym podziałem na strefy produktowe (dywany, wykładziny, panele, podłogi drewniane, akcesoria itd.). Standardem wyposażenia są również ekrany dotykowe, dzięki którym z poziomu sklepu można przeglądać całą ofertę online.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line na www.komfort.pl. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane