PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Komfort otwiera 14. sklep w tym roku

Autor: pr/dlahandlu.pl 4 lipca 2016 10:59

Ekspansja sieci Komfort trwa. 30 czerwca w gdańskim centrum handlowym Galeria Morena otwarty został kolejny sklep. To już 14. otwarcie pod szyldem Komfort w tym roku. Marka zaktywizowała również działania marketingowe.

 

Proces ekspansji i odświeżania wizerunku marki Komfort nabrał tempa. Od początku roku sieć otworzyła 14 nowych sklepów – 7 własnych oraz 7 w nowym modelu współpracy franczyzowej. Wszystkie zaaranżowane zostały w oparciu o nowy koncept, który nagrodzony został tytułem Best Shop Concept w kategorii „Remodeling”. Najnowszy lokal powstał na terenie gdańskiego kompleksu handlowego Morena (ul. Schuberta 102A) i ma powierzchnię 250 mkw. 

Równolegle Komfort intensyfikuje działania marketingowe. Od czerwca ambasadorką marki jest Dorota Szelągowska, którą oglądać można m.in w kampanii Komfortu. Sieć została również partnerem jej nowego programu „Polowanie na mieszkanie”, emitowanego na antenie telewizji TVN.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line na www.komfort.pl. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane