PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Makarun planuje otwierać lokale franczyzowe za granicą

Autor: dlahandlu.pl 10 maja 2017 09:27

Sieć franczyzowych spaghetterii Makarun rozpoczyna ekspansję zagraniczną. Pierwszym krokiem na tej drodze jest nowo otwarty lokal w Niemczech.

Sieć Makarun Spaghetti and Salad na polskim rynku obecna jest od 5 lat. Pierwszy lokal pod tym szyldem otwarty został w maju 2012 roku w Krakowie - Od samego początku postawiliśmy bowiem na formułę „to go” – nasze dania serwowane były w charakterystycznych kubeczkach, co pozwalało zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie – opisuje Przemysław Tymczyszyn, jeden z twórców marki.

Obecnie działa 19 punktów na terenie całego kraju. W ostatnim czasie otwarty zaś został pierwszy lokal zagraniczny w galerii handlowej Mundsburg Center w Hamburgu w Niemczech. Lokal Makarun w Hamburgu działa na zasadach franczyzy. Prowadzi go dwóch biznesmenów z doświadczeniem w branży kosmetycznej i odzieżowej.

Kolejny lokal marki może pojawić się za granicą jeszcze w tym roku. - Chęć nawiązania współpracy wyraziło już ponad 100 potencjalnych kontrahentów z zagranicy – wyjaśnia Przemysław Tymczyszyn.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane