PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Marionnaud szykuje ekspansję w Polsce

Property News 15 lutego 2013 09:26

- W tym roku sieć perfumerii Marionnaud planuje otwarcie od 10 do 19 nowych salonów - powiedział w rozmowie z Propertynews.pl Remigiusz Banach, Store Portfolio Manager w Marionnaud Parfumeries. Firma ma także ambitne plany na kolejne lata. - Chcemy przez najbliższe 2, 3 lata utrzymać dwucyfrową liczbę nowych salonów - dodał Banach.

Marionnaud w tym roku otworzył m.in. powiększony salon w CH Batory w Gdyni. Powierzchnia sprzedaży to obecnie 180 mkw (wcześniej 156 mkw.). Jest to jednocześnie trzeci sklep w Europie zrealizowany w nowym koncepcie.Na marzec sieć planuje kolejne dwa otwarcia. Pierwszy salon powstanie w Pasażu Świętokrzyskim (Kielce). Drugi będzie otwarty w zachodniej Polsce.

- Celujemy w miasta powyżej 70. tysięcy mieszkańców - powiedział Remigiusz Banach. - Koncentrujemy się na lokalizacjach, w których nas jeszcze nie ma. Aczkolwiek możliwe są również kolejne otwarcia w dużych miastach, jak Gdańsk czy Warszawa - dodał.

W tym momencie sieć Marionnaud liczy w Polsce 33 salony. Firma planuje w najbliższych latach otwierać nowe sklepy. Co roku może powstać kilkanaście kolejnych placówek.

Marionnaud Parfumeries to międzynarodowa sieć perfumerii założona we Francji w 1984 roku przez Marcela Frydmana. Właścicielem Marionnaud jest Grupa AS Watson. Obecnie na świecie znajduje się około 1300 salonów Marionnaud. Na polskim rynku firma jest obecna od 7 lat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane