PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć meblowa Abra będzie otwierać sklepy franczyzowe

Autor: PAP 24 maja 2010 10:03

Sieć sklepów meblowych Abra w ciągu czterech lat zamierza podwoić liczbę placówek w kraju do 150 lokali z 76 obecnie. Przedstawiciele firmy szacują, że dzięki temu zwiększy ona swój udział w rynku do 10 proc. z posiadanych 5 proc. obecnie - informuje PAP.

- Nasze plany rozwojowe zakładają otwarcie jeszcze jednego sklepu do końca sierpnia. Kryzys nie warunkuje naszego rozwoju i ilości otwieranych sklepów, która jest wyłącznie pochodną dostępności powierzchni, wysokości czynszu oraz atrakcyjności danej miejscowości - powiedział prezes spółki Piotr Krzanowski.

- Z tych powodów udaje się nam otwierać od 10 do 15 sklepów rocznie. Przy czym, do tej pory otwieraliśmy wyłącznie sklepy własne, samodzielnie przez nas zarządzane. Teraz jesteśmy przygotowani koncepcyjnie i organizacyjnie do uruchomienia sieci franczyzowej. Pierwsze placówki tego typu powstaną w przyszłym roku obrotowym, który u nas zaczyna się już we wrześniu - dodał.

Prezes Abry ocenia, że na krajowym rynku jest miejsce na 150 sklepów firmy. Spółka mogłaby dojść do tej liczby w ciągu czterech lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane