PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Media Expert inwestuje w IT

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 31 sierpnia 2011 14:10

Spółka TERG działająca na rynku jako właściciel większości sklepów sieci Media Expert podpisała umowę na wdrożenie systemu SAP z konsorcjum firm SI-Consulting S.A. i S&T Services Polska Sp. z o.o.

Przedmiotem realizacji wdrożenia jest system SAP ERP w wersji 6.0. EHP4 z dedykowanym dla tego obszaru rynkowego rozwiązaniem cross modułowym IS-Retail. TERG ze względu na dynamiczny rozwój sieci sklepów pod marką Media Expert rezygnuje z dotychczas użytkowanego rozwiązania. - Obecny system, który wdrażaliśmy 8 lat temu, miał starczyć nam na 10-12 lat, jednak rozwój naszej organizacji jest tak duży, że w ostatnim roku wydajność systemu pozostawiała wiele do życzenia i byliśmy zdeterminowani do tego, żeby system zmienić - mówi wiceprezes firmy TERG Sp. z o.o. Marek Grzebita.

Projekt obejmie takie obszary działalności przedsiębiorstwa jak: Finanse, Controlling, Sprzedaż, Gospodarkę Materiałową, Planowanie, Zarządzanie Magazynem, Zarządzanie Gotówką, Zarządzanie Projektami Marketingowymi, Zarządzanie Reklamacjami i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Handel i Logistyka zostaną obsłużone rozwiązaniem branżowym IS-Retail dedykowanym specjalnie dla firm zajmujących się sieciowym handlem detalicznym. Zaimplementowana zostanie także Hurtownia Danych, a istotnym elementem będzie integracja systemu z terminalami POS w sklepach Media Expert.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,98

  • Śr

    3,22

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane